.

.

Externel Вртење алатка носителот Стр тип стегање CNC пенливата машина PCLNR2020K12 со ISO внесува CNMG12

Externel Вртење алатка носителот Стр тип стегање CNC пенливата машина PCLNR2020K12 со ISO внесува CNMG12

DEN 756.00
Количина на стоки


Обложување:
Црна или Никел
Тврдост:
HRC43-47
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка
Број На Модел На:
PCLNR2020K12
Материјал:
42CrMo
R

Тие исто така купуваат со овој производ