.

.

Бесплатен Превозот Мода Шарм Океанот Правец на Синџир Природни Conch Школка Pendant DIY Ѓердан Обетки За Накит што Жените Подарок

Бесплатен Превозот Мода Шарм Океанот Правец на Синџир Природни Conch Школка Pendant DIY Ѓердан Обетки За Накит што Жените Подарок

DEN 73.00
DEN 98.40
-26 %
Количина на стоки


Бесплатен Превозот Мода Шарм Океанот Правец на Синџир Природни Conch Школка Pendant DIY Ѓердан Обетки За Накит што Жените Подарок occation свадба, партија за денот на вљубените подароци боја Слика боја материјал Природни школка тежина околу 5 g големина 25-40 mm nota : 1. ве молиме овозможи 1 - 2mm разлики поради големината книга, ви благодариме! 2. разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразуваат вистинската боја на статијата.
3. секој природен камен се тешко да се одржи цврста форма, всушност, не две се исти, па ве молиме да се разбере ако имаш статии има разлика со слика, ви благодариме!
за транспорт mail транспорт на воздухот alberino на кина во азија, сад, европа, обично 10 до 25 дена, од други земји треба да се земе 20 - 60 дена. ако имате итна потреба на стоката, ве молиме изберете dhl / федекс / ups / тнт / ems, обично трае од три до седум дена, ems треба да се земе 5 - 15 дена. за исплата на нашата посветеност е претпочитаниот метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања со виза кредитна картичка, t / t, western union, money gram и др. кога ќе добиете известување за плаќање за цел, ние ќе ја организира shippment. секако, ве молиме да ја потврдите нарачката кога ќе добијат статии во добра состојба, затоа што кога ќе се направи ред, твоите пари се префрлени во определба, а не на нашите клиенти. ако не ја прими стоката, ние не добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето се додека не добијат. враќање и замена политика имаме 7 дена да metterseli во контакт со и од 15 дена за да се врати тоа од денот кога била примена. ако овој член е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета да се користи и нема да објавува враќање на парите или замена. сите статии мора да се биде оригинален impacca се врати и ќе мора да ни овозможи со бројот на извршување на транспорт, причината за враќање. го платат вашите износ нуди да се здобијат со целосни на приемот на член во неговата оригинална состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по што двете купувачот и продавачот од трансакцијата од страна на aliexpress. или, можете да изберете да имате rimontaggio. одговори драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации. и ние ќе го прават истото за вас. ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви ги одговори сите прашања во рок од 24 часа

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SYSRXLR
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
природни школка pendant
Материјал:
Школка
Шарм Тип:
Conch
Големина:
25-40mm
Материјал:
Школка
Употреба:
одговара на ѓердан
Примена:
за изработка на накит
R

Тие исто така купуваат со овој производ