.

.

Рачно изработени Насликани Мода Вазни 3D Фрижидер Магнети Туристички Сувенири Дома Decortion Фрижидер Магнетни Налепници

Рачно изработени Насликани Мода Вазни 3D Фрижидер Магнети Туристички Сувенири Дома Decortion Фрижидер Магнетни Налепници

DEN 373.92
Количина на стоки


Рачно изработени Насликани Мода Вазни 3 D Фрижидер Магнети Туристички Сувенири Дома Decortion Фрижидер Магнетни Налепници
Материјал : Високо квалитетен епоксидна смола
Answer : ___________________________ Note : рачно изработени, мала разлика во бојата на секоја серија. Ве молиме да се разбере!
Совети : Сега некои фрижидер вратата е стакло, магнет не си го цица на стакло , но фрижидер страни и безбедност на вратата може да си го цица на.

Тип:
Фрижидер Магнети
Број На Модел На:
SJMN206
Шема:
Флорални
Бренд Име:
TUOYIRUBLUEX
Лист Големина:
Медиум
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Обликот
Возраст:
> 8 години
Спецификација:
Single-piece Package
R

Тие исто така купуваат со овој производ