.

.

Cronos 190 - 420/900 - 1700nm Индустриски Заштитни Очила Ласерски Заштита Очила за Заштита бранова Должина

Cronos 190 - 420/900 - 1700nm Индустриски Заштитни Очила Ласерски Заштита Очила за Заштита бранова Должина

DEN 276.00
DEN 394.56
-30 %
Количина на стоки


Cronos 190 - 420/900 - 1700nm Индустриски Заштитни Очила Ласерски Заштита Очила за Заштита бранова Должина
Функција и параметар опис :
заштита бранова должина : 190 - 420/900 - 1700nm
заштита карактеристики : апсорпција, сите круг, нема насока барање
примена на ласерски : четворни фреквенција Nd : YAG ласер, егзајмер ласерот Тој-cd, YAG ласер, phlx
ласерски.
видлива светлина : околу 60%
оптичка густина : 4
Овој тип на ласер заштита огледало е погодна за четворни фреквенција Nd : YAG ласер, егзајмер ласерот Тој-cd,
YAG ласер, phlx ласерот, кој се користи во оваа серија на ласерски механичка опрема, може да ги заштити бранова должина
на 190-420 900-1700nm ласерски На Оваа очила се удобно, убави, безбеден и сигурен.

боја:
Зелена
is_customized:
No
Тип:
Други
Употреба:
Дома, DIY
Бренд Име:
CRONOS
R

Тие исто така купуваат со овој производ