.

.

Нови EleksFix Магнетни Поправи Носителот Поддршка Рамка За Поинаква Форма PCB Одбор

Нови EleksFix Магнетни Поправи Носителот Поддршка Рамка За Поинаква Форма PCB Одбор

DEN 1676.64
Количина на стоки


Нови Eleks Fix Магнетни Поправи Носителот Поддршка Рамка За Поинаква Форма PCB Одбор лесно може да се одржи на одборот од точка или менгеме одбор од страна на каналите, едноставен и лесен за употреба.
Pin со магнет на дното, го осигурува цврсто фиксирани на платформа.
Ритам одговара за 0.2~1.8 мм дебел одбор, совршен за PCB одбор, со различна дебелина.
- Со големи големината на рамката 120x170mm, совршен за различни големина PCB одбор.
Не само што може да ја користите оваа деликатна точка како коло носителот, но исто така и како DIY алатка. Погоден за одредување на мали
дрвена табла, метал одбор, arcylic одбор, итн, се прават DIY занаети на тоа и инспирирање на вашата креативност.
Материјал : Arcylic, Алуминиум Легура
Во Боја : Црна, Сина
Големината на рамката : 120x170mm
Pin Спец : Како На Сликата Прикажани
Applicaiton : PCB одбор собранието, лемење

is_customized:
No
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
EleksFix
Тип:
Рака Алатка Делови
Употреба:
Дома, DIY
Бренд Име:
CRONOS
R

Тие исто така купуваат со овој производ