.

.

НОВИ 5 Компјутери 1/4 150mm Долго S2 Магнетни Крстот Главата PH1 PH2 Електрични Шрафцигер Малку

НОВИ 5 Компјутери 1/4 150mm Долго S2 Магнетни Крстот Главата PH1 PH2 Електрични Шрафцигер Малку

DEN 228.48
Количина на стоки

торба Карактеристики : Силни магнетни, може да си го цица на завртки лесно кога се користи тоа. Може да се користи за прирачник електрични шрафцигер, шрафцигер, вежба, воздух и други алатки. Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завртка, и шрафцигер главата S2 високо квалитетен челик, оваа серија на главата користење S2 високо квалитетен челик, серија главата површината за челик материјал во боја, од внатре кон надвор се исти. Добар материјал не треба да се направи на површината декорација преку надворешната декорација, квалитетот на серијата е да се погледне на внатрешна материјал. Спецификации Материјал : S2 легиран челик Тип на глава : Крстот Тип на месо тело : 6.35 mm /1/4 инчен хексадецимален Големина Малку Кол. Должина.(mm) PH1 Φ3.0 150 PH1 Φ4.5 150 PH2 Φ4.5 150 PH2 Φ5.0 150 PH2 Φ6.0 150 Количина : 1 Сет (5 Компјутери) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Сет x Крстот Шрафцигер малку

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Шрафцигер Сет
is_customized:
No
Навој На Главата Големина:
Други
Магнетно:
Yes
Материјал:
Легиран челик
Пакет:
5-9Pcs
Карактеристики:
Мини
Со Рачка Или Не:
No
Број На Модел На:
3W180323
Завртка Тип На Глава:
Други
R

Тие исто така купуваат со овој производ