.

.

Нови Ананас Копче Синџири Мода Оригами Овошје Шарм Машки и Женски Подарок Лето Автомобил Keychain Торба Keyring За Жени Мажи

Нови Ананас Копче Синџири Мода Оригами Овошје Шарм Машки и Женски Подарок Лето Автомобил Keychain Торба Keyring За Жени Мажи

DEN 679.00
DEN 1132.32
-40 %
Количина на стоки


Купувачот Известување
Тука можете да натпревар со различни бои со себе.
Како што среброто pendant со сребро pendant,сребро pendant со злато pendant,сребро со злато се зголеми pendant.итн.
Подетални Информации и Вистински слик

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
K134
Пол:
Унисекс
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол,Антички Сребрен Позлатен,Антички Бронза Позлатен
Бренд Име:
САМОВИЛСКА
Обликотшема:
Растенијата
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ