.

.

SHELI лаптоп Плоча За hp 4520S 4525S 613212-001 за amd процесор со не-интегрирана графичка картичка целосно тестирани РЕД

SHELI лаптоп Плоча За hp 4520S 4525S 613212-001 за amd процесор со не-интегрирана графичка картичка целосно тестирани РЕД

DEN 4046.00
DEN 4304.64
-6 %
Количина на стоки

Секоја промена на превозот адреса,pls љубезно ве советуваме да ни пред пратката. проверете дали недостатокот на фитинзи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.
Се надевам дека ќе имате среќен и шарени живот !
Услови :
Вие треба внимателно да ги прочитате на Превозот, Исплати, и се Враќа Политики. 45 дена гаранција бидејќи ќе примите нашите производи
Ако имате било добар предлог за нашата работа или не се задоволни со нашите услуги на клиентите, pls ни кажете,ние ќе го направи тоа, додека не се задоволни. Pls НЕ ни остави 1,2,3 - ѕвезда , оти тие се еднакви на негативен фидбек. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една за вас или рефундирање на вашите пари назад. Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 деловни часа или помалку (не се вклучени викенди или празници)
3.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење,Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Купувањето или користењето на нашите производи, значи дека сте ги прочитале и прифатени овие Услови. Било увозни давачки или такси се на купувачите одговорност.
1· Сите плоча се целосно тестирани квалификација пред пратката и бидете сигурни дека тоа работи и во добра состојба.
Испорака :
1. Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите. инаку, Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. Но, Превозот, манипулативните и осигурување се брада од страна на клиентите. 100% оригинални montherboard и во добра состојба
2. целосно тестирани и работи добро
3.проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.
За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка,pls контактирајте со нас преку "Трговија Менаџер" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ако не сте сигурни, обратете се. Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе се примени. проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот. За пост купување помош или информации ве молиме контактирајте со нас.
ние се направи следново заложби за нашите производи :
1.
Ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогне (Пред и По Продажба).
Слика може да не е на вистинскиот објект, тоа е само за референца. Можете да ја проверите вашата локална царинска правила со твоите царинските службеници однапред. Предмети вратени ќе бидат тестирани и ако најде неисправни ќе се наплатува 20% restocking такса.

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
VGA,Ethernet,Wifi
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
4520S 4525S
Чипсет Производител:
AMD
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
MHZ
Тип на ПРОЦЕСОР:
AMD
Меморија канал:
Двојно
Гаранција:
45 дена гаранција
превозот:
DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Partnumber:
613212-001 616649-001
Состојба:
Бренд Нови
Целосно Тестирани:
Yes
боја:
Сина
R

Тие исто така купуваат со овој производ