.

.

10pcs/многу Бебе Еднорог Партија Hairband Деца Роденден Цвет Коса Затворач Cosplay Круна Деца Симпатична Прекрасна Headband Мачка Уво

10pcs/многу Бебе Еднорог Партија Hairband Деца Роденден Цвет Коса Затворач Cosplay Круна Деца Симпатична Прекрасна Headband Мачка

DEN 1050.24
Количина на стоки

modname=ckeditor
: ) : ) : ) Добредојдовте на NISHINE Продавница! : ) : ) : )
Карактеристики :
Направени од мека плетени ткаенини, се протега и многу удобен за носење.
Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,со сите бои во акции.
Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear.
Спецификации :
Предмет Тип : headwear
Боја : 19 бои,
Пол : Унисекс
Материјал : ткаенина
Шаблон Тип : Цврсти
Стил : Мода
Тежина : Околу. бебе е 30g / еез
Забелешки :
Оваа headband големина на информации е само за повикување само.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.
Пакет Листата :
10pcs*косата бенд
За нас : Ние сме Nishine,на НАС бренд,една фабрика кои се специјализирани во бебе прибор за повеќе од 10 години,Nishine желби понуда симпатична бебе мода производи да се направи бебе целиот свет повеќе симпатична и убава,се надеваме дека нашите производи може да се направи вашето бебе и семејството повеќе среќни!

Бренд Име:
Nishine
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Возраст Опсег:
0-1M,1M,2M,3M,4M,5M,6M,7M,8M,9M,10M,11M,12M,13M,14M,15M,16M,17M,18M,19M,20M,21M,22M,23M,24M,25M,26M,27M,28M,29M,30M,31M,32M,33M,34M,35M,3T,4T,5T,6T,7T,8T,9T,10T,11T,12T,13T,14T,>14T
Тип:
Hairbands
Шаблон Тип:
Животните
Материјал Состав:
Полиестер,Ткаенина
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер,Ткаенина
Тип:
Headband
Тип На Објект:
Headwear
боја:
19 бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
Elastic size
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација
R

Тие исто така купуваат со овој производ