.

.

1PC Кујнски Алатки за Практична Shallot Нож Кромид Лук Зеленчук Машина Сечете Кромид Домати Уред Shredders Slicers

1PC Кујнски Алатки за Практична Shallot Нож Кромид Лук Зеленчук Машина Сечете Кромид Домати Уред Shredders Slicers

DEN 291.00
DEN 354.72
-18 %
Количина на стоки

modname=ckeditor 1 PC Кујнски Алатки за Практична Shallot Нож Кромид Лук Зеленчук Машина Сечете Кромид Домати Уред Shredders Slicers
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет;
Големина : околу 7*19.5 CM/ за 2.76*7.67 инчен
Боја : Зелена
Пакет се вклучени :
1pc x Зеленчук Машина Намали
Спакувани Безбедно во Меур Торба.
Топло забелешка :
1.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење (1-2cm).
2. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
A231-LOM
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Бренд Име:
GOUGU
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Shredders & Slicers
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Шредер, сламен покрив.
Големина:
7*19.5CM
Примена:
Кујна Додатоци Алатки
Функција:
Зеленчук & Овошје Slicer Шредер
боја:
Зелена
R

Тие исто така купуваат со овој производ