.

.

2018 Ново Бебе Момче Секојдневен Облека Одговараат На Новородените Памук, Црно Писмо Маскирани Romper Удобно Облекување Облека

2018 Ново Бебе Момче Секојдневен Облека Одговараат На Новородените Памук, Црно Писмо Маскирани Romper Удобно Облекување Облека

DEN 384.00
Количина на стоки


Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.26" 80-M 6-12 M 59cm/23. Објектите се мери од страна на страна, ќе има мало отстапување.81" 100-XL 18-24 M 65cm/25.
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.83" 100-XL 18-24 M 65cm/25.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина,ве Молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.Врз основа на досегашното искуство. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.42" 90-L 12-18 МИЛИОНИ 62cm/24. Објектот боја прикажува може да биде малку поинаков од вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Опис :
Материјал : Памук
Боја : Како на сликата
Пол : Момче
Sleeve Должина : Долги Ракави И Кратки Ракави
Повод : Секојдневниот
Сезона : Есен Пролет
Стил : Неврзан
Одговара : Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип : Писмо
Возраст Опсег : 6-24 M Кратки Ракави : Големина на Возраст Должина Биста 70-ТИТЕ 0-6 M 56cm/22.05" 90-L 12-18 МИЛИОНИ 62cm/24.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме проверете над големина детали внимателно.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.6"
Answer : ___________________________ Note :
1.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Памук и Полиестер
Јака:
Маскирани
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
Бебе Момче Jumpsuit
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Бебе Момчиња
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
WEIXINBUY
R

Тие исто така купуваат со овој производ