.

.

iphone 7 и iphone 7 Плус Директни Греење BGA Reballing Матрицата на Растенијата Калај Мрежа Поправка Заварување Алатки

iphone 7 и iphone 7 Плус Директни Греење BGA Reballing Матрицата на Растенијата Калај Мрежа Поправка Заварување Алатки

DEN 146.00
DEN 153.60
-5 %
Количина на стоки


Ако сакате да се купи други лемење алатки и материјали, ве молиме посетете ги овие линкови :
Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.
Овој производ се користи за reballing BGA За iphone 7 и 7 Плус мобилен, ние нудиме 3 options (опции) за да изберете :
1. еден дел од iphone 7,
2. еден дел од iphone 7 Плус,
3. еден сет од 2 парчиња (iphone 7 & 7 Pluse).
Ве молиме да одберете за која опција ќе се сакате.
Ве молиме да се види вистинската слика :
Забелешка за испораката :
Ако изберете "Бесплатен превозот" , ова е Пост Нормално Mail, тоа значи дека тоа не е следење на број , не може да се добие на следење на информациите од веб-сајтот. Но, во овој случај, може да ги зачувате вашите пари. Ако одберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Сингапур Пост или Хонгконг Пост, потоа, тоа е препорачана пошта, можете да добиете на следење на информации на вашата стока. Сепак, треба да платите дополнителна такса предизвика Пост Агенцијата ќе наплаќаат ни повеќе за следење на информации.
Превозот време за многу земја, нормално е 15 - 45 работни дена (Русија 15 - 60 работни дена, Бразил 25-80 работни дена ), освен празници.
Ако нарачате повеќе од 4 парчиња во една цел или цел износ повеќе од 10 ДОЛАРИ , ние ќе го испрати преку Кина Пост, Сингапур Пост или Хонгконг Пост (со следење на број), ќе needn да платат дополнителна такса.
Сепак кои превозот модел ќе го изберете, ве Молиме да ни веруваат. Ние ќе го избере најдобриот превозот модел и испрати објектот во рок од 2 дена (освен празници) по потврди вашата исплата. Ќе добиете пакет во времето.
Треба да биде одговорен за плаќање на царинските давачки и јасно царинската ако постојат тарифи.
Answer : ___________________________ NOTE :
БИЛО КАКВА ШТЕТА ВО ТЕКОТ НА ИНСТАЛАЦИЈАТА НЕ Е НАША ОДГОВОРНОСТ И НЕ СЕ ПОКРИЕНИ СО ГАРАНЦИЈА. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА КОМПАТИБИЛНОСТА ПРЕД ДА КУПИТЕ.
Повратни информации : Ние ќе се потрудиме да ви остави поттикне позитивни повратни информации во шоуто на благодарност за вашата набавка. Ако поради било која причина постојат било какви прашања поврзани со нашите производи или на нашите услуги ве молиме да се направи обид да се допрат до нас, така што ние може да го реши ова прашање за вас. Повратни информации е најважната предност на Aliexpress на продавачот, а ние се стремиме да имаат совршен повратни информации од секој клиент. Па така, ако нешто не е по ваш вкус ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата десно.

Број На Модел На:
iphone 7 bga reballing матрицата
is_customized:
Yes
Тип:
Други
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ