.

.

Atreus За Мицубиши ASX Suzuki Субару Акура Џип Renegade Фиат Hyundai 60CM Флексибилни Автомобил LED Дневни Работи Светлина светилки drl Светилка

Atreus За Мицубиши ASX Suzuki Субару Акура Џип Renegade Фиат Hyundai 60CM Флексибилни Автомобил LED Дневни Работи Светлина светилки

DEN 568.00
DEN 710.40
-20 %
Количина на стоки


Универзален стил
Опис На Производот :
Забелешка : имаме два вида на светилки drl светла.
Ако сте одбрале бела боја,ќе испрати бела боја светилки drl за вас ;
Ако сте одбрале променливи ,ќе испрати бела боја светилки drl + жолта боја се претвори сигнал светилки drl за вас .
(ако сте треба други бои, ве молиме контактирајте со нас.) Нови висока осветленост LED универзална двојна лента за управување солзи мека светла. Ниска потрошувачка на енергија, Долг животен век, ниски трошоците за одржување. Едноставно инсталирање. Подобрување на безбедноста на возењето. Добро запечатување перформанси; Анти-прашина; анти-судир; поздравниот влажна; безбедна и сигурна. Може да биде свиткана, случаен пати, одговара за сите автомобили. ПС : Ако се чувствувате премногу долго може да се отсечени како што е потребно. Чекори : почнувајќи од коренот почна да се намали бројот на светлата, на секои 3 сече, се сече на крајот на крајот на пластика, запомнете дека опашката мора да да биде на пластика, или краток спој! Карактеристики на производот : Влезен Напон : 12 V DC Материјал : Мека Црево животен век : >50000hrs Должина : 60cm Боја : Бела ( само бела); Бела+Жолта( со управувач) Пакет : 2x 60cm Флексибилни светилки drl Лента
2x connectiong кабли
Неколку клипови и завртки Производ Фотографии :

Материјал Тип:
Led+пластика
Име На Модел:
Дење Работи Светла
Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
Atreus
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Објектот Дијаметар:
60cm
Специјални Функции:
Дење Работи Светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.3kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ