.

.

Нови Upsacle рачно изработени Мажите Одговара на Цвет Брошеви за Свадба Накит Одговара Lapel Pin Долго Брошеви Флорални Corsage Boutonniere

Нови Upsacle рачно изработени Мажите Одговара на Цвет Брошеви за Свадба Накит Одговара Lapel Pin Долго Брошеви Флорални Corsage

DEN 540.00
DEN 666.72
-19 %
Количина на стоки


Испорака Детална :
1. 1 Lot = 6 компјутери
2. Пакување : OPP вреќа
3.Цвет дијаметар : 3.8 cm ( 1 инч=2.54 см или 1cm=0.393 инчи )
4.Ако треба да ја одредите боја ,ве молиме оставете порака за да ни кажете( во ред ),ви Благодариме !
5.Внимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.
Нова мода мажите brooch цвет lapel pin 5cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 12 бои копчето цвет цвет broochers трговија на Големо boutonniere pin spilla fiore stoffa

Метална боја:
Микс боја, М1, М2, М3, М4, М5, M6
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Мажи
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
мажите brooch
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ