.

.

Жените Накит ѓердан 8x9mm светло розова бисер вистински природен бисер образован природните слатководни бисер подарок

Жените Накит ѓердан 8x9mm светло розова бисер вистински природен бисер образован природните слатководни бисер подарок

DEN 504.00
DEN 719.52
-30 %
Количина на стоки


Бројот : P-0854
Димензии : должина 41cm ,( 16i NCH); мушка size 8-9mm ... различна големина, различни цена!
Можете да ги проверите сите обвиненија пред да го купите!Wholesales можеме да разговараат за детали!
( randomness стил )
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство .
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање.како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Превозот 1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи .
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.dhl.com 2-4 дена www.fedex.com 2-4 дена www.ups.com од 2 до 5 дена www.tnt.com 4-8days www.ems.com.cn 15-30 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена .
Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме !(ние ќе ви испратиме подарок кога добиваме позитивен фидбек од вас.ви благодарам!)

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Pendant Големина:
9mm
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Барок
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
P-0854
Функција:
Расположение Tracker
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ