.

.

Мали Fanless PC & gnu / Linux Мини Вградени Кутија PC & Индустриски Кутија PC LBOX-QM77

Мали Fanless PC & gnu / Linux Мини Вградени Кутија PC & Индустриски Кутија PC LBOX-QM77

DEN 23087.52
Количина на стоки

1 GHZ , 35 W )
Intel Core I7-3610 QM ПРОЦЕСОРОТ(2.6×165×100 ( мм ) Дупка Големина 239×130 ( мм ) Гаранција Гаранција 12 месеци Цел информации Име на Модел LBOX-QM77 Стандардна Конфигурација на ПРОЦЕСОРОТ(Не вклучувајќи)/2 G/SSD : 32 G(XP)/1×VGA/HDMI/ДП/2×LAN/1 Mic-inline-out/8×USB/6×COM/1×PCIE Стандард Додатоци 12 V8 A адаптер 、 RS485,GP Моќ конектор Изборен Изборен I3-3110 M,I5-3210 M,I7-3610 QMCPU,
4 G/SSD : 64 G/128 G/256 G;HDD : 320 G/500 G/1 TB;
wifi/3 G/вградениот Звучник/2 VGA
Опсег На Примена
Механички автоматизација, медицинска опрема, да играат игри, ПОС машина, автоматски сервис и интелигентни мало,Мобилни возило-монтирани компјутер решение
Пакување & Испорака
Пакување детали : Еден компјутер во подарок кутија (L*W*H)353*279*45mm , 10 компјутер во carto
Испорака : 3 дена по плаќање
ПЛАЌАЊЕ&ПРАТКАТА.Со shockproof, влага-доказ, водоотпорен и dustproof (исполнат NEMA IP65 стандард), висока температура отпорни, multisolt и лесно да се прошири карактеристики, па тоа iswidely се користи во индустриска контрола,контрола на возило, животната средина контрола ,Miliary контрола,Мрежна безбедност,Digital signage,Датум storge и други автоматизација апликации. Ние ќе ги реши што е можно поскоро.Ние може да направи за вас. Работа Темп -40 ℃ -80 ℃ ,Работна Влажност 5%-90% ( Не-кондензирање ) Складирање Темп.3 GHZ,45 W)
Поддршка други QM77 Чипсет ПРОЦЕСОРОТ (Изборен) Чипсет Intel QM77 DDR3 Меморија 2 G ( До 4 G/8 G/16 G/32 G ) Складирање SSD 32 GB ( До SSD 64 G/128 G/256 G , Optional 2.3 G модул) Работа Темп.Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co.0 Порта Екранот 1×VGA , 1×HDMI,1×ДП ,Интегрирани Intel HD4000 Чип, Аудио 1×МИКРОФОН-во , 1×Line-out , Графика Интегрирани ALC892 Другите 1 x PCIE ( Изборен 2×PCI),1×8 бита GPIO (Изборен) Потрошувачка Помалку од 50 W Whatchdog Тајмер 1-255s , Програмабилни Проширување 1×SIM, 2×Мин-Pcie (Изборен Wifi модул.
ГАРАНЦИЈА УСЛОВИ
Ние обезбедуваме 18 месеци
Повратната информација е многу важно за нас, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети, или контактирајте со нас ако има некои проблеми со нашите објекти. Карактеристики Име на Модел LBOX-QM77 Механички Школка Материјал Алуминиум Боја Сребрена Сива IP Одделение IP63 Нето тежина 2.55 kg Термички методи Fanless Систем ПРОЦЕСОРОТ Факултативна ПРОЦЕСОРОТ : Intel Core I3-3110 M ПРОЦЕСОРОТ(2,4 GHZ, 35 W)
Intel Core I5-3210 M ПРОЦЕСОРОТ ( 2. Складирање Temp -40 ℃ -80 ℃ ,Работна Влажност 5%-90% ( Не-кондензирање ) Моќ Широк напон 9 V ~ 25 V , 12 V8 A адаптер вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на Тенките switch Димензии 235.) Систем XP 、 Win7 、 Linux 、 Win8 I/O Lan 2×10/100/1000 Mbps RJ45 Gigabit Ethernet порта , Intel Lan Чипсет 82579 LM,82583 V Сериски Порт COM1 × RS485/RS422( Default RS485) ;
COM2-COM5 × RS232/RS485(DP9 PIN конектори Defaults да RS232);
COM6×RS232 USB 4×USB 3.само контактирајте со нас., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.На Fanless индустриски компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма,без кабел дизајн е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија,може да се користи во тешко средини.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел. Мали Fanless PC & gnu / Linux Мини Вградени Кутија PC & Индустриски Кутија PC LBOX-QM77 Orderssssssss!!!!!!
Опис На Производот
1. Ако треба.5 Инчен SATA HDD 320 G/500 G/1 TB итн. Таа поддржува безжична 3 G и WIFI.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LBOX-QM77
Бренд Име:
Ling Џијанг
Тип:
Вградливи
Школка Материјал:
Алуминиум легура
боја:
Сребро Сива
IP одделение:
IP63
Нето тежина:
2.55 kg
Термички методи :
Fanless
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Core I3/I5/I7
Чипсет:
Intel QM77
меморија:
DDR3 2G(До 4G/8G/16G/32G)
систем:
XP,Win7,Linux,Win8
lan:
2*10/100/1000Mbps RJ45
R

Тие исто така купуваат со овој производ