.

.

5meters Octangle Шупливи со Јасни Циркон Синџири,Двојно Синџири Жица Завиткан Позлатен Бакар CZ Синџир Beading Хривнија Занаети HX168

5meters Octangle Шупливи со Јасни Циркон Синџири,Двојно Синџири Жица Завиткан Позлатен Бакар CZ Синџир Beading Хривнија Занаети

DEN 2826.24
Количина на стоки


ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ СЛИКА
СЛИЧНИ ОБЈЕКТИ ЗА РЕФЕРЕНЦА

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.5cm
Број На Модел На:
HX-168KBCJ
Објектот Висина:
0.7inch
Накит Наоди Тип:
Синџири
Бренд Име:
JAYLAXIEBJ
Објектот Тежина:
150g
Производ Карактеристики:
синџир
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
50cm
Објектот Дијаметар:
0.5inch
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Цирконот
боја:
како Слика
монистра големина:
6x6mm
монистра форма:
како Слика
Количина:
5Meter/Многу
Тежина:
Approx 15g/pcs
Се справи со време:
3-5 workdays
Is_Customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ