.

.

DAIMI Црна Силикони Ѓердан Хривнија Поставите 11mm Бела Слатководни Бисер Сет

DAIMI Црна Силикони Ѓердан Хривнија Поставите 11mm Бела Слатководни Бисер Сет

DEN 1555.20
Количина на стоки

Почитувани, ви Благодариме да ја прочитате оваа порака. Ние сме големо, продавница, сите предмети во супер добра цена . Добредојдовте ќе се направи во вашата земја, и ако не промет на големо бизнис, може да кликнете на големо добредојде област. На секое прашање, стр закуп се чувствуваат слободни да контакт со нас и да се направи нарачка. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и брод на стоките во рок од 1-3 дена . Уникатна Продавница

Гем Боја:
Бела
Должина:
40-42cm.18-20cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пол:
Жените
Страна Камен:
бисер
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Бренд Име:
DAIMI
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Никој
Повод:
Партија
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Certificate Type:
ЦВА
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DUSFP002
Големина На Бисер:
за 11mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ