.

.

жените професионални одговара на Сива Жените Дами Сопствени Направени Канцеларија Tuxedos Формална Работа Носат Нови Одговара

жените професионални одговара на Сива Жените Дами Сопствени Направени Канцеларија Tuxedos Формална Работа Носат Нови Одговара

DEN 4608.00
Количина на стоки

Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно. Деколте = ? 2 . Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Ви благодариме! 3.Со среќа!!!
.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Рамо = ? 3 . Овие трошоци се на купувачот одговорност. Исто така, службата е uppermost. Ако имате квалитетот прашање, ве молиме контактирајте со нас наскоро. Должина на ракав = ? 4 , Armhole = ?
5 . Ве молиме comfirm вашата големина пред да купите. Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Пари (Купувачот Изберете) се Врати превозот платени од страна на : Купувачот Повратни информации : По сте го добиле овој костим,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Градите = ? 7 Стомак = ? 8 . Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа. Нашата продавница политика е квалитетот на прво место. Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Политика на враќање : Ние многу сакате клиентите да бидат среќни. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние продавница преку DHL/UPS/Федекс/ТНТ (потреба од 7 до 10 дена) превозот објект во Австралија,Велика Британија,Канада,Ирска,Франција,Шпанија,руската Федерација треба поштенски трошоци Ние продавница преку Кина изразат компанија/Кина Пост/Федекс/ТНТ/DHL/EMS/UPS-от (Нормално 7 до 10 дена) превозот објект на друга држава треба поштенски трошоци Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Бедрото = ?
13 . Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ако купите два или повеќе елементи заедно. Додатоци во тужбата не се вклучени во костум. Врвка за околу = ? 6 . Ние исто така ќе ви остават голем фидбек. Како искрена продавачот, ние многу задоволство обезбеди најдобар квалитет на производот и добра услуга на сите купувачи.Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Купи повеќе заштедат повеќе. панталони Должина = ? 12 . Колковите = ?
10 . Јакна должина = ? 11 . Не обезбедат соодветни додатоци. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело. Висина = ? 14 . Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
1
Стил:
Формално
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал Состав:
Памук помеша
is_customized:
Yes
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни
R

Тие исто така купуваат со овој производ