.

.

2018 Нов Моден Стил Жена Нараквици Дами Девојка Полна Кристал Кристал Свадба Нараквици RE739-1

2018 Нов Моден Стил Жена Нараквици Дами Девојка Полна Кристал Кристал Свадба Нараквици RE739-1

DEN 289.00
DEN 432.00
-33 %
Количина на стоки


Бренд : Roseeden
Објектот Стил : Хривнија
Големина : 19*2 см
Главниот Камен : Симулирани бисер
Позлата : Сребрена/Злато Позлатен
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината
Топло Совети :
1.Руски пријатели,ве Молиме оставете ни полно име и вашата улица и куќа број и стан број,затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно.
2.Ако сте за промет на големо клиенти,можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака,ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брза испорака.
3.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив,ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем,ние ќе направиме се подобро и подобро,ви благодариме

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Број На Модел На:
RE739-1
Пол:
Жените
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
ROSEEDEN
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Метал
Метали Тип:
Метал
боја:
Сребро.
Функција:
Свадба или Партии
Објектот:
хривнија
ОЕМ:
Yes
Материјал:
Кристал
квалитет:
висок квалитет
Стил:
Класичен
превозот:
Бесплатен превозот
Функција:
дами и жени и девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ