.

.

2018 Лето Кул Т-маица КАИ КАРАТЕ КИД ФИЛМ РЕТРО Црна Маица на Мажите Сива боја Бела Tee S 3XL Смешно Tee Кошула

2018 Лето Кул Т-маица КАИ КАРАТЕ КИД ФИЛМ РЕТРО Црна Маица на Мажите Сива боја Бела Tee S 3XL Смешно Tee Кошула

DEN 612.96
Количина на стоки


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
R

Тие исто така купуваат со овој производ