.

.

Eyelash Лепак Носителот Индивидуални Eyelash Продолжување Лепило Лепак Палета Шминка Алатка За Транспарентно Пристигнување Правоаголна Кристално

Eyelash Лепак Носителот Индивидуални Eyelash Продолжување Лепило Лепак Палета Шминка Алатка За Транспарентно Пристигнување Правоаголна

DEN 307.20
Количина на стоки


Eyelash Лепак Носителот Индивидуални Eyelash Продолжување Лепило Лепак Палета Шминка Алатка За Транспарентно Пристигнување Правоаголна Кристално
Име на производ : 2 во 1 ( трепките палета + лепак носителот )
Материјал : кристал galss
Функција : може да се намали на температура ,забави брзината на лепак зацврстуваат ,
да не му наштети на рака ,чиста и санитарни .
Продажба : 1 buc/многу ПЛАЌАЊЕ : Ние, САМО со брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање. Продавачот плаќање инструкции ве Молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено,ви благодариме! Политика на враќање : 1.7 дена по купувачот добива тоа. 2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас. Купувачите плаќаат поштарина за да се вратите на објектот. Бидете сигурни дека објектот со оригинална состојба. 3.Ние ќе рефундирање на 100% исплата или размена на поврзани елементи. Вашиот 100% задоволство е нашата цел, а тоа 's наша должност е да гарантира квалитет. 4.Купувачот треба да не контактирате за враќање адреса, пред despatch пратката, и купувачот треба да ни кажете превозот детали и проценува пристигнување време. Ние не сме одговорни за врати пратката на косата. 5.За објектот со 1 или 2 години бесплатно производство одржување гаранција, ние сме слободни да ги обезбеди сите делови со слободни поштарина. Ако објектот поправка треба враќање-на-фабрика услуга, нормално, веројатно, купувачот треба да ја плати товарни надвор и дома. 6.Ве молиме имајте во предвид : ако оригинална состојба предмети се врати со штета, без разлика како, ние треба 10%-50% амортизација бесплатно, во зависност од оштетување. Без наплата ќе ви биде даден на предмети кои биле користени; може само да се размена на објект во тој момент. Било какви други прашања само се чувствуваат слободни да не контактирате, сигурно, нашиот тим ќе направи подобра работа за вас. Ви благодариме што одвоивте време за да ја видите оваа страница.

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ЈУНИ.М
Број На Модел На:
Eyelash кристално
R

Тие исто така купуваат со овој производ