.

.

Домашно милениче ќебе Кинолошки подлога Куче Ќебе Топлина зачувување во есен и зима ќебе задебелување Coralline

Домашно милениче ќебе Кинолошки подлога Куче Ќебе Топлина зачувување во есен и зима ќебе задебелување Coralline

DEN 228.00
DEN 326.40
-30 %
Количина на стоки


S-60cm*40 CM тежи 80 грама
М-80СМ*60СМ тежи 130 грама
L-100 CM*80СМ тежи 220 грама
Забелешка : прирачник за мерење има мала грешка (1-5) cm, умот внимателно да победи!

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
DOGIBILA
Измијте Стил:
Рака Мие
Функција:
Патување
Шема:
Животните
Материјал:
корални руно
Тип На Објект:
Кревет Ќебиња
Тип:
Кучиња
Големина:
S-60cm*40CM,М-80СМ*60СМ,L-100CM*80СМ
R

Тие исто така купуваат со овој производ