.

.

Ширум Печати Lycra Ткаенина Puckering Рамената Бански Леопард Микро Камшик Секси Бразилски Бикини XXL

Ширум Печати Lycra Ткаенина Puckering Рамената Бански Леопард Микро Камшик Секси Бразилски Бикини XXL

DEN 839.00
DEN 921.60
-9 %
Количина на стоки


ТОЧКА БР : DM062
1.Главната Ткаенини : 80%Најлон,20%Lycra,200-220 GSM
2. Малку ракави и слатка исечете
3. Светло, Пренослив баласт
4.Бразилецот Дното
5.Целосно пред наредени
6.Боја : Леопард Печатење
7.Големина : М. Л. XL.XXL
НАПОМЕНА :
1.Големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
SWIMMART
Пол:
Жените
Половината:
Ниска Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Шаблон Тип:
Леопард
Број На Модел На:
DM062
Материјал:
Lycra,Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет
Функција:
Малку ракави и слатка исечете
Стил:
Бразилски Задник
подлога:
Светло, Пренослив баласт
Големина:
M.L.XL.XXL
Објектот:
Бразилски Бикини
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ