.

.

Rinntin 328 Годишнината Продажба Магија Торба Со Ѓердан Earring Прстен Во Случаен Избор

Rinntin 328 Годишнината Продажба Магија Торба Со Ѓердан Earring Прстен Во Случаен Избор

DEN 335.52
Количина на стоки


За Магијата Торба : Магијата Чантата, исто така, се нарекува Среќа торба,тоа е подарок пакет, игра полна со изненадувања. Тоа ќе направи да се пресреќен и се чувствуваат врвен шопинг искуство; тоа исто така може да предизвика да се чувствувате тажно, ако тоа не е погодна за вас,можете да ги испраќате на други, како подарок. Вредноста на Магија Торба : Среќа во Чантата содржи 3 парчиња на накит, цената на секоја кеса е $6.99 квалитетот на Среќа во Чантата производи : Среќа во Чантата производи се со висок квалитет, било проблеми со квалитетот може да се промени на производи за слободен, ве молиме да се чувствуваат одмор за да купи големината на Производи во Среќа Торба : големини се сите случаен избор,не можете да изберете големина. Можам да ги менувате производ во мојата торба? Бидејки производите се по случаен избор, не можеме да го измените на производот внатре,тоа е причината зошто повик Магија Торба. Може да се торба бидат разменети? Во прилог на квалитетот на прашања не може да се промени
1.П : Кога не можете да испраќате мојата цел?
A : По вашата исплата е направено,ние ќе користиме високо квалитетни vevet торбичка да се спакувам вашиот накит и го испрати надвор во рок од 48 часа.
2.П : Колку долго можам да се примени на производите?
A : Обично превозот времето е 10-40 дена (од 5 до 20 дена преку Epacket).
3.П : Може ли да добијам попуст?
A : За сите наши производи,доколку вашата цел повеќе од 2 парчиња.Ќе добиете дополнителни 5% попуст.
4 : П : Што е овој материјал?
A : Ние сме само продажба на вистински 925 фунта сребрен накит.Нашиот накит е направен од 925 фунта сребро.
5.П : Што прстен големина не ми одговара?
О : Може да се молам да ми кажете колку го вашиот прст cicumference е ? И тогаш ние ќе го реши проблемот за вас .
6 : П : Што да правам ако овој производ е оштетен?
О : Доколку постои било каков квалитет проблем во 30 дена откако ќе recevied пратката , ние и ветуваме ќе испрати нов објект или наплата тебе целосна исплата.
7 : П : Може ли да се добие подарок?
О : Доколку ние имаме чест да се направи бизнис со вас повторно,ве Молиме да ни оставите порака,Ние ќе ви испрати дополнителна подарок.
8 : П : Каков вид на логистика имаш?
A : имаме заеднички начин на логистика : Aliexpress Превозот,Сонцето Ќе Економски Воздух Mail,4 PX Сингапур Пост НП Про,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Посебна Линија-YW(обично превозот времето е 15-55 дена) Epacket(обично превозот времето е 5 до 20 дена)

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
ГТЦ
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Среќа Торба
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
10171200073
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
51mm
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Бренд Име:
Rinntin
Страна Камен:
Кристално
Материјал:
вистински 925 sterling silver
Кристално:
ААА Австриската Кубни Циркони
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Цел Процес На Времето:
цел ќе биде предаден во рок од 48 часа
Облечен Повод:
Запознавање / Дневно / Свадбена / Aniversary / Предложи
дизајн:
100% Нов Стил Дизајн
Пакет:
Се одликува со Сомот Торбичка како Подарок
превозот:
бесплатен превозот во светот
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга без Ознаки на нашата Продавница
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас за повеќе попусти
R

Тие исто така купуваат со овој производ