.

.

Жените се Опционален Краток Солидна Црна Боја Shift Фустан Елегантен Шупливи од Чипка Гроздобер 3/4 Ракав Директно Дама Облечи HT023

Жените се Опционален Краток Солидна Црна Боја Shift Фустан Елегантен Шупливи од Чипка Гроздобер 3/4 Ракав Директно Дама Облечи

DEN 638.00
DEN 671.52
-5 %
Количина на стоки


Мерење Листи за Референца
ГОЛЕМИНА S(cm) M(cm) L(cm) XL(cm) XXL(cm) НИ 4 6 8 10 12 AU/велика БРИТАНИЈА 8 10 12 14 16 ЕВРА 36 38 40 42 44 Биста 86-91 91-96 96-101 101-106 106-111 Рамо Ширина 36 37 38 39 40 Ракав Должина 40 41 41 42 42 Должина 91 91 94 94 94
Answer : ___________________________ NOTE :
ЗА ГОЛЕМИНА НА :
1.Сите мерења се наведени во см и имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч = 2.54 см.
2.Ве молиме Љубезно ве молиме да се разбере кои се вклопуваат може да се разликуваат во зависност од материјали и производство.
3.Нашите големината не е стандард НАС/AU/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/RU големини,за да бидете сигурни дека ќе добиете правилна големина,ве молиме строго се однесуваат на мерење на топ листите пред да нарачате.
4.Ако не сте сигурни за големината,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ви ги даде неколку предлози.
ЗА БОЈАТА РАЗЛИКАТА :
Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека секој компјутер на екранот различни, фотографии и предмети ќе биде нешто малку боја. Ние ќе се обидеме да се задржи во согласност со вистинска и во иднина.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Лабава
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Материјал:
Полиестер,Spandex
Половината:
Природни
Бренд Име:
УБАВО-ЗАСЕКОГАШ
Стил:
Повик
Број На Модел На:
HT023
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Боја Стил:
Природна Боја
боја:
Црна
Големина:
S,M,L,XL,XXL
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Облека Нега:
измијте со ладна вода само
Материјал:
95% Полиестер + 5% Spandex
R

Тие исто така купуваат со овој производ