.

.

сребро Спојки вечер чанти Луксузни дијамант спојки кеси жените pochette Bling чанта Занаетчиски свадба банкет чанта bag lady

сребро Спојки вечер чанти Луксузни дијамант спојки кеси жените pochette Bling чанта Занаетчиски свадба банкет чанта bag lady

DEN 3320.00
DEN 6510.24
-49 %
Количина на стоки


СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА Е 100% ЧИСТ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, ЕДНА ТОРБА
ПОТРЕБНИ ПЕТ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ,СИТЕ ВЕЧЕР ТОРБА Е ВО ПАРК, ПА
ВЕ МОЛИМЕ БЕЗБЕДНО ДА СЕ КУПИ,100% ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ
ТОРБА ГОЛЕМИНА КАКО ШТО СЛЕДИ :
долго : 18.5 см ширина : 6cm максимална : 12cm
синџир должина : 50cm
ЦЕЛА ВЕЧЕР ТОРБА ВО ПАРК!!!
Во споредба со евтини вечер торба Нашите материјал е уште подобро!повеќе луксуз!побезбедно
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати можат да имаат и неколку дена го одложи за време на сезона.
6. Таму може да се повремени одложување на меѓународен превозот поради царинските провери, лошите временски услови, лет задоцнување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги следи вашите парцела и да ви одговори веднаш.
7. Време На Испорака :
1. Ние сакале да бидат задоволни 100% !
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање.
4. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
GARANTEE :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3. Сакате да имате wonderfull шопинг на aliexpress!
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со фустан,ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви проблеми.можете да го испрати е-мејл или разговор со нас на линија,сите е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден,доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail,ние ќе ви одговори што е можно поскоро
НАШАТА ПРОДАВНИЦА ЛИНК :

Големина:
18.5x6x12
Тип На Објект:
Чанти
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Minaudiere
Тврдост:
Тешко
Декорација:
Дијаманти
Број На Модел На:
fdsafd
Шаблон Тип:
Флорални
Главен Материјал:
Метален
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Бренд Име:
XIYUAN
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Внатрешни работи:
Не Џеб
R

Тие исто така купуваат со овој производ