.

.

Боја Ал Елоксирани Алуминиумски Занает Жица 1.0 mm Мешана Боја Алуминиумски Занаетчиски Модел Жица DIY Метална Жица за Изградба на Рамка

Боја Ал Елоксирани Алуминиумски Занает Жица 1.0 mm Мешана Боја Алуминиумски Занаетчиски Модел Жица DIY Метална Жица за Изградба

DEN 427.20
Количина на стоки


is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
ал жица
Материјал:
Алуминиум-бакар Легура
R

Тие исто така купуваат со овој производ