.

.

Моќ реле G2R-1-SN 1NO 1NC 5PIN со база DC12V DC24V AC110V ACC220V

Моќ реле G2R-1-SN 1NO 1NC 5PIN со база DC12V DC24V AC110V ACC220V

DEN 115.00
DEN 115.20
-0 %
Количина на стоки


Големина:
DC12V, DC24V, AC110V, AC220V
Теорија:
Напон Реле
Бренд Име:
VIDONIA
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
G2R-1-SN
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ