.

.

30/60/125ML Кафеаво Стакло Намалувањето Шише Pipette Со Земјата Затка и Dropper

30/60/125ML Кафеаво Стакло Намалувањето Шише Pipette Со Земјата Затка и Dropper

DEN 417.00
DEN 417.12
-0 %
Количина на стоки

Производ Објект : 30/60/125 ML Кафеаво Стакло Намалувањето Шише Pipette Со Земјата Стакло Затка и Dropper
Материјал : Стакло
Големина : 30/60/125 ML
Demensions ве Молиме погледнете во форма!
Апаратот :
Тоа е погоден за лабораторијата за медицински и здравствени, индустриски и рударски претпријатија, колеџи и универзитети, итн., и може да се користи како стандарден раствор за чување на различни реагенси, индикатор решение, и капка анализа
Секој Обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Капацитет:
30ml, 60ml, 125ml
Класификација:
Beaker
Број На Модел На:
Намалувањето Шише
R

Тие исто така купуваат со овој производ