.

.

Моден накит Сребро Бел кристал бисер Pendant Обетки Свадба Партија Накит Сетови за жените S2007

Моден накит Сребро Бел кристал бисер Pendant Обетки Свадба Партија Накит Сетови за жените S2007

DEN 295.00
DEN 360.00
-18 %
Количина на стоки


Бренд Garilina Метал Сребро позлатен Главниот Камен Бисер 13 мм Главната Боја Бела Тежина 6.7 Грама (циркони & Сребрена) Приврзоци Должина 13*35 мм Ѓердан Периметар 450mm Earring Должина 10*18 мм Количина 1 поставува Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Метална боја:
сребро позлатен
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
бисер
Број На Модел На:
S2007
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Обетки
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
is_customized:
Yes
Бренд Име:
garilina
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка
Предмет:
јуни-birthstones
R

Тие исто така купуваат со овој производ