.

.

4x Компатибилен hp564 XL Мастило кертриџ за HP Photosmart 5510 5515 5520 Принтери

4x Компатибилен hp564 XL Мастило кертриџ за HP Photosmart 5510 5515 5520 Принтери

DEN 618.00
DEN 672.00
-8 %
Количина на стоки


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
hp 564 XL
Црна
1
25ml
hp 564 XL
Синозелена
1
15ml
hp 564 XL
Магента
1
15ml
hp 564 XL
Жолта
1
15ml
Компатибилен HP 564 XL мастило касети
За Desk Jet 3070 A
За Desk Jet 3520 e-Сите-во-Едно
За Officejet 4610 Сите-во-Едно
За Officejet 4620 4622 e-Сите-во-Едно
За Photosmart 5510 5515 5524
За Photosmart 5510 7520 7510 6520 6510 5520
За Photosmart B109a 109c 109d 109f 109n 109q
За Photosmart B110a 110c 110d 110e
За Photosmart B8550 B8553
За Photosmart C5380 C6380 C6300 C6300 C5383
За Photosmart CN245 B
За Photosmart D5460 D7560
За Photosmart Плус B209 B209 B209b B209c
За Photo Smart b210 b210a b210b b210c b210e
За Photosmart C309 C309g C309h C309n C310
За Photosmart C309a C309c C310a C410b
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
Компатибилен HP564 XL
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
MPN:
hp564
боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта
R

Тие исто така купуваат со овој производ