.

.

Електрични Долго Правоаголна Форма Вафли Бејкер Машина 5 Калапи 1500W со Тајмер и Температура Контролер 110V 220V

Електрични Долго Правоаголна Форма Вафли Бејкер Машина 5 Калапи 1500W со Тајмер и Температура Контролер 110V 220V

DEN 7461.60
Количина на стоки

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е примена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот Aliexpress ID. Ако не сте задоволни со нашата производ или услуга, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор ќе се реши проблемот што е можно поскоро. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и не ќе биде објавен на продавачот, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Начини На Плаќање : 1.Постојат многу различни методи за плаќање на располагање на Aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! 2. Со предностите на чиста, канализација, лесно ракување и заштеда на енергија. Печење вафли со независни топлина контрола и алуминиум калапи со висока термичка спроводливост. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : ПРЕВОЗОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ. Со тајмер контрола и автоматски режим, 3-5minutes да се направи, лесен за ракување и чистење.
Електрични Долго Правоаголна Форма Вафли Бејкер Машина 5 Калапи 1500 W со Тајмер и Температура Контролер 110 V 220 V
Технички Детали Модел : NP-515 Напон Фреквенција 110 V или 220 V 50 Hz-60 Hz Моќност 1500w Вафли Големина 215x45x20mm Димензии 300x400x290mm N. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нерѓосувачки челик печка тело со термички изолирани се справи. Ви благодарам многу : )
. Не-стап Тефлон готвење површината вафли калапи Долго правоаголна форма,5 компјутери правоаголник lolly вафли габи. Политика На Враќање/Надоместоци : 1. Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. 13kg Материјал : не ' рѓосувачки челик CE Одобрување Карактеристики Комерцијална употреба и апарати за употреба, професионални вафли машина, многу издржливи и поефикасни од мали апарати за домаќинство машини.Ние го прифатат плаќање преку Aliexpress тука. Овој производ е многу погодна да се пече храна во продавница/полиња и да обезбеди топла храна до корисниците.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Покрај тоа, ние ќе ви даде попуст доколку сте место голема цел.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Превозот : Бесплатен Превозот Од DHL Fedex UPS, TNT итн. Прилагодливи термостат,од 50 до 300 степен centigrade. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок mark up, па ние може да обезбеди квалитет на објекти во многу конкурентна цена. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни 5 ѕвезди повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа може да се широко се користат во организацијата, училиште, ресторан, кафетерија обработка оддели и одделни ресторани, за правење вкусен правоаголник вафли. Овој производ дизајниран со нерѓосувачки челик,луксузен изглед дизајн,целата структура безбедност разумни.

Напон (V):
110V, 220-240V
Класификација:
Вафли На Одлуки
Функција:
Кул Допир Надворешноста,Прилагодлив Термостат,Изградена-Во Кабелот Заврши,Не-Стап Површината За Готвење
Моќност (W):
1000-1500W
Заменлив Плочи:
Вафли Создателот,Торта Производител
сертификација:
CE
Број На Модел На:
NP515
електрични апарати:
Yes
Nonstick Готвење Површина:
Yes
5 компјутери во една:
Yes
Со Тајмер:
Yes
Напон:
220V / 110V
Електрични приклучоци:
Различен Тип приклучоци се достапни
моќност:
1500W
Долго Правоаголна Форма:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ