.

.

AILANG Мажите рачни часовници Механичка Работа, Бизнис Нерѓосувачки Челик Вистинска Кожа Оригинални Супериорен Квалитет Дечко Подароци A019

AILANG Мажите рачни часовници Механичка Работа, Бизнис Нерѓосувачки Челик Вистинска Кожа Оригинални Супериорен Квалитет Дечко

DEN 3711.00
DEN 4947.84
-25 %
Количина на стоки


1.Информации За Производот
( Прирачник за мерење : ±3ММ грешка е нормално )
Дијаметар : 40 MM
Дебелина на Бирање : 12 MM
Ширина на Бендот : 20 MM
Должина на Бендот (Вклучувајќи го види случај) : 220 MM(Челични)/240 MM(Кожа)
Компоненти Вклучени :
1 X Види
1 X Види Поле
2.Плаќање Alipay+Paypal
3.Превозот
1. Предмети се испраќаат само по уплата.
2. Ние Брод предмети преку Aliexpress Стандард Превозот, EMS, DHL, FEDEX, ТНТ, хонг конг Пост Воздухопловната, Кина Пост Воздухопловната или така натаму.
3. Бесплатен Превозот :
1) Сите производи, 1 парче бесплатен превозот.
2) Со цел да се испрати парцели непречено и брзо, ние може да избере други превозот начини флексибилно. Нашите одлуки се конечни. Pls разбере!
4. Време на испорака(детален пат е предмет на дестинација и во реално време ќе ги добиваат.)
1) Кина Пост Воздухопловната :
На Запад Евра, Северна Америка околу 12-20 работни дена.
Во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 18-30 работни дена.
2) HK Пост Регистрирани Воздухопловната :
На Запад Евра, Северна Америка околу 7-15 дена.
Во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.
3) ЕМС : 5-10 работни дена во зависност од земјите доставени до.
4) DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 3 - 7 работни дена
5) Ние укажуваат на тоа дека треба да го знам вашиот локален обичај политика и даночниот пред да го поставите цел, ние исто така ќе ви помогне со вас да се избегне и да се спаси. И нашите цени не вклучуваат данок.
6) ве Молиме да ја потврдите адресата информации во ред е точно, ние ќе брод парцела според тоа. Ние ќе се грижи за сите парцели се испраќаат надвор додека не ги добиете.
7) Ние нудиме капка-превозот услуга.
4.Политика
1) Сите производи се 100% тестирани пред превозот, па ние може да гарантира квалитет.
2) Ако некои од објектите се неисправни за време на транспортот, кога ќе примите, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3) Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
4) Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за враќање.
5) купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени во текот Враќа.
5.Повратни информации
1) Нашиот раст на потребите на клиентите поддржува. Вашите Пофалби се она што ние одиме по. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, PLS не двоумете се да ни даде НАЈДОБРИ повратните информации.
3) Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да се справи со било каков проблем.

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Недела Екранот,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
AILANG
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
A019
Dial Дијаметар:
40mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
обложени стакло
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Машки
Стил:
Мода, рекреација
style2:
бизнис
Види бенд материјал:
Од нерѓосувачки Челик и се Вистинска Кожа
Декорација:
Скелетот
Погодна прилика:
Насекаде
R

Тие исто така купуваат со овој производ