.

.

МОС Топла 4.5 мм 0.177 Жолта Топлина Shrinkable Цевка се Намали Цевки 10M

МОС Топла 4.5 мм 0.177 Жолта Топлина Shrinkable Цевка се Намали Цевки 10M

DEN 143.52
Количина на стоки


BMI топла 4.5 мм 0.177 "жолта ракав цевка фитинзи 10 m
Погоден за разни електрична изолација и затворање на кабли и конектори, и широко се применува за конекција или на крајот - ракување, електрична жица, изолација и електрични жици темперамент, корозија - доказ, метални прачки и цевки, и заштита на антената.
Многу добра заштита за чувствителни компоненти на температура од тенок ѕид цевки.
На ниска температура се намали ја подобрува ефикасноста на производството.
Брз, безбеден, сигурен начин да се заврши кабли.
4.5 мм 0.177 жолта цевки 10 m должина на ракав цевка 32.8 ft
Боја : жолта.

Број На Модел На:
МОС Топла 4.5 мм 0.177 Жолта Топлина Shrinkable Цевка се Намали Цевки 10M
R

Тие исто така купуваат со овој производ