.

.

1PC КОРИСТИ AB САЛАДИН 1771-IAD/D 1771-IAD/C 1771-IAD

1PC КОРИСТИ AB САЛАДИН 1771-IAD/D 1771-IAD/C 1771-IAD

DEN 3473.28
Количина на стоки

Ве молиме Вид знаете
Добредојдовте на нашата продавница !
Answer : ___________________________ Note : (ве молиме да ги прочитате пред цел)
100% Тестирани Пред Превозот.
Плаќања :
1. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
3. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Превозот :
1. Вашите предмети ќе биде испорачуван Ali Express Превозот за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од Ali Express Превозот ,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ИЛИ ЕМС,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас.
2. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена.
3. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
2. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
3. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Повратни Информации Политика :
1. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.
2. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!
Слики за вистински нова боја квалитет !!! не пропуштајте..!!!!
1771-IAD/D - Allen Bradley 120 V AC/DC Влезниот Модул
Дигитални I/O модулите имаат дигитален I/O кола дека интерфејс за вклучување/исклучување на сензори, како што се pushbutton и ограничување прекинувачи; и вклучување/исклучување на активатори, како што се моторни стартери, пилот светло, и annunciators. Ја излези се директно контролирани од страна на државата на соодветните компоненти во САЛАДИН податоци маса, додека влезови директно контролира состојбата на соодветните компоненти во САЛАДИН податоци табела.
Спецификација
Мачка Не.
1771-IAD
Влезови / Излези
16 Влезови
Напон
79-138 Vac
Backplane Моменталното Оптоварување
195m A

Тип:
генератор
Електрична Енергија Генератор Тип:
Хидро
R

Тие исто така купуваат со овој производ