.

.

SAB80C535-N Интегрирано коло обезбедување на квалитет PLCC68

SAB80C535-N Интегрирано коло обезбедување на квалитет PLCC68

DEN 960.00
Количина на стоки

- Нашите гигант не се проширува во сите производи, кои се физички или под ОН - нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард
Пакет:
Стандард
R

Тие исто така купуваат со овој производ