.

.

10pcs X Нови компатибилни W523-2110 Тонер пумпа гума, гума за Ricoh ПРАТЕНИК C2000 2800 2500 3000 3001 3300 3500 4000 4500

10pcs X Нови компатибилни W523-2110 Тонер пумпа гума, гума за Ricoh ПРАТЕНИК C2000 2800 2500 3000 3001 3300 3500 4000 4500

DEN 1125.00
DEN 1406.40
-20 %
Количина на стоки


10pcs X Нови компатибилни W523-2110 Тонер пумпа гума, гума за Ricoh ПРАТЕНИК C2000 2800 2500 3000 3001 3300 3500 4000 4500
Опис : име на Производ : Тонер Пумпа Гумени Пумпа
Се користи за : за Ricoh MPC2800 3300 4000 5000
ОЕМ код : MPC2800 3300 4000 5000 Состојба : Оригинални Нови Висок квалитет!Конкурентна цена!Најдобра услуга!!!

Тип:
тонер во прав
Бренд Име:
CZDLK
Обоени:
Yes
Применливи Опрема:
Photocopier
Број На Модел На:
MPC2800 3300 4000 5000
Функција:
Компатибилен
квалитет:
Висок
R

Тие исто така купуваат со овој производ