.

.

8x КОМПАТИБИЛЕН БРАТ LC38 LC39 LC61 LC65 МАСТИЛО КЕРТРИЏ ЗА MFC-6690CW MFC-6890CDW MFC-295CN MFC-297C MFC-490C MFC-650CD

8x КОМПАТИБИЛЕН БРАТ LC38 LC39 LC61 LC65 МАСТИЛО КЕРТРИЏ ЗА MFC-6690CW MFC-6890CDW MFC-295CN MFC-297C MFC-490C MFC-650CD

DEN 676.00
DEN 734.40
-8 %
Количина на стоки


Компатибилен за
C olour
Количина
Капацитет
LC980/LC1100
Црна
2
18ml
LC980/LC1100
Синозелена
2
12 ml
LC980/LC1100
Магента
2
12 ml
LC980/LC1100
Жолта
2
12 ml
За Модел LC980 LC1100 Брат DCP-145 C, Брат DCP-165 C, Брат DCP-167 C Брат DCP-185 C, Брат DCP-195 C, Брат DCP-250 C Брат DCP-365 CN, Брат DCP-375 CW, Брат DCP-383 C Брат DCP-385 C, Брат DCP-387 C, Брат DCP-395 CN Брат DCP-535 CN, Брат DCP-585 C, Брат DCP-585 CW Брат DCP-585 CW+, Брат DCP-J715 W Брат DCP-6490 CW, Брат DCP-6690 CW Брат DCP-6890 CW, Брат MFC-250 C Брат MFC-255 CW, Брат MFC-290, Брат MFC-290 C Брат MFC-295 CN, Брат MFC-297 C, Брат MFC-490 C Брат MFC-490 CN, Брат MFC-490 CW, Брат MFC-490 CW+ Брат MFC-495 CW+, Брат MFC-J615, Брат MFC-J615 W Брат MFC-650 CD, Брат MFC-650 CDW Брат MFC-670 CD, Брат MFC-670 CDW, Брат MFC-790 C Брат MFC-790 CW, Брат MFC-795 CW Брат MFC-930 CDN, Брат MFC-930 CDWN Брат MFC-990 CW, Брат MFC-990 C, Брат MFC-5490 C Брат MFC-5490 CN, Брат MFC-5890 CN, Брат MFC-6490 C Брат MFC-6490 C, Брат MFC-6490 CW Брат MFC-6490 CN, Брат MFC-6490 CN Брат MFC-6690 CW, Брат MFC-6890 CDW
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
MFC-6690CW MFC-6890CDW MFC-295CN MFC-297C MFC-490C
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Брат
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
Модел На Печатач:
DCP-195C DCP-250C DCP-365CN
DCP-145C DCP-165C DCP-167C DCP-185C:
DCP-535CN DCP-585C DCP-585CW
DCP-383C DCP-385C DCP-387C DCP-395CN:
DCP-375CW DCP-J715W MFC-250C
DCP-6490CW DCP-6690CW DCP-6890CW:
MFC-295CN MFC-297C MFC-490C
DCP-585CW+ MFC-255CW MFC-290 MFC-290C:
MFC-495CW+ MFC-J615 MFC-J615W
MFC-490CN MFC-490CW MFC-490CW+:
MFC-670CDW MFC-790C MFC-790CW
MFC-795CW MFC-930CDN MFC-930CDWN:
MFC-990CW MFC-990C MFC-5490C
MFC-5490CN MFC-5890CN MFC-6490C:
MFC-6490CW MFC-6490CN MFC-6490CN
MFC-6690CW MFC-6890CDW:
LC-980 LC-1100 Црна
боја:
C, K, M, Y
R

Тие исто така купуваат со овој производ