.

.

Англиски 22CM заличи Мапата на Светот Новина Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Tellurion Со LED Светло Декорација за Статистика Украс

Англиски 22CM заличи Мапата на Светот Новина Магнетни Levitation Постоечкиот Свет Tellurion Со LED Светло Декорација за Статистика

DEN 2143.00
DEN 2304.00
-7 %
Количина на стоки

modname=ckeditor
Карактеристики :
Тоа е управувана од страна на електронски контролирана магнетен систем.
Овој високо-технолошка направа, исто така доаѓа со LED светло функција, што го прави да изгледа многу кул кога е вклучена во темница.
Постоечкиот Свет, исто така е одличен на високо технолошки gadget дека луѓето од сите возрасти ќе уживате.
Лесно да се инсталира, на свет може да се лебди многу лесно.
Направени од добри, квалитетни материјали, издржливи во употреба.
Добар биро и декорација на добра промоција подарок.
Описи :
Овој производ е удобен и лесен за употреба.
Одлична декорација за вашиот дом или канцеларија, исто така, совршен подарок за вашите пријатели, одговара за сите возрасти.
Може да се користи за рекламирање на екранот, учење во образованието настава демо, деловни подароци, уметнички занает, подароци и др.
Спецификации :
Боја : темно сина, сребрена&црно, жолто злато
Свет дијаметар : 108mm
Материјал : пластика
Префрлување напојување : AC, 12 V, 1500m A
Пакет се вклучени :
1 x англиски магнетни постоечкиот свет
1 x заличи база
1 x упатство
1 x напојување
Забелешки :
Ве молиме овозможи 0-2mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
'

боја:
злато заличи, сина заличи, црна заличи
Бренд Име:
STYHOMSUN
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
ABS
Гаранција:
1 година
Е Батерии Вклучени:
No
Е Батерии Се Потребни:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
0698
Употреба:
празник
Стил:
Новина
Изглед Моделирање:
Кружни
Технологија:
машина
Боја Класификација:
Сина,Црна,Златна
Текстурата на материјалот:
ABS
Применливи Простор:
Канцеларија
Стил:
Поедноставен Модерноста
Функција:
Академски
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација
R

Тие исто така купуваат со овој производ