.

.

10pk Компатибилен за Lexmark 100 105 108 XL мастило кертриџ за S305 S308 S405 S408 S505 S508 S605 S608 Печатач 2 поставува+2bk

10pk Компатибилен за Lexmark 100 105 108 XL мастило кертриџ за S305 S308 S405 S408 S505 S508 S605 S608 Печатач 2 поставува+2bk

DEN 1274.88
Количина на стоки


Плаќање :
За повеќе информации, Pls се однесуваат директно до : или
- Помош - центар за Помош (горе десно-страна на веб-сајтот) 2. Враќање : 1. ние ќе продолжиме да се фокусираме на клиент побарувачка за континуирана иновација, отворен за соработка со партнерите, посветена на обезбедување на клиенти со систематски решенија, производи и услуги, да се создаде максимална вредност за клиенти.Мора да контактирате со нас пред да се врати на точка назад, и ние не ќе ја наплата на превозот обвиненија и нема да плаќаат за превозот цена назад кон нас, освен за проблеми се предизвикани од нашата продавница! Враќање : Клиенти враќање на предмети може да се очекува да бидат вратени во начинот на кој тие се платени во рок од 7-15 работни дена откако сме ги примиле враќа. Купувачот треба да не известите во рок од 3 дена по приемот да се стекнат the Return или Замена за ставање во Промет. Pls контактирате со нас за ПОБРЗО. Ние ќе се обезбеди следење на број, како е можно поскоро по превозот надвор. Брод од : 3-7 дена по приемот на вашата исплата.Превозот обвиненија не се враќа. ако не ја прими предмети на распоред и ние ќе го реши проблемот до сте задоволни. Стоката мора да се врати како добра состојба како оригиналот.5 ml, Боја 11.Следново упатство за бесплатен превозот : Корисниците добиваат бесплатен превозот ќе биде кредитирана целосна куповната цена на сите врати производи ако целата своја цел е врати за враќање на средствата. Основана во Март 2014 година, е печатач материјали R & D, производство и продажба во еден од сеопфатна сила на иновативни претпријатија, годишна продажба од 10 милиони евра. Ако одбие да ја плати и производот да се врати, ние само ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС ПРЕВОЗОТ ЦЕНА! Ако сте ја одбрале Бесплатен превозот начин, ние ќе ви даде НАПЛАТА МИНУС 20% на вашата нарачка цена. Компанијата има водечка индустрија на ниво на R & D тим, со независното истражување и развој на основната технологија и интелектуална сопственост, напредни производ технологија, родот е многу повисоко од нивото на истата индустрија. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис развој, па така, ние ве покануваме да го остави позитивни повратни информации со пет оценка да ни се базираше на вашето задоволство со нашите производи и услуги.Купувачот е одговорен за какви било даноци или царински од увоз земји. Внимание : понекогаш тоа може да го одложи поради некои случајни про blems. се наоѓа во провинцијата Guangdong Zhuhai град Xiangzhou област.
Компанијата да "создаде споделување, win-win иднината" бизнис филозофија, модерни претпријатие за управување со режим, промовирање на зелена еколошка средина и одржлив развој. Ние навистина ќе го цени тоа.
10pk Компатибилен за Lexmark 100 105 108 XL мастило кертриџ за S305 S308 S405 S408 S505 S508 S605 S608 Печатач 2 поставува+2bk
Опис На Производот
Спецификација : Модел : за Lexmark 100xl/105xl/108 XL се Користи за :
За Lexmark S301/302/305/S405/409/S505/S605/S308/S408/S508/S608/815/816 Капацитет : Б.5 ml Пакет : 4 BK & 2 C 2 M 2 Y Гаранција : 24 месеци Опис : Сите нови или Универзална Сертификација : ISO9001&14001 Afterservice : 1 : 1 замена пакување : запечатена пластична кеса +боја кутија + картонска кутија начин на Плаќање aliexpress дозволено
Пакување & Испорака
запечатена пластична кеса +боја кутија + картонска кутија
Строги пакување, брзо логистика,5 гранка oversea да се задржи испорака ефикасност.

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
за Lexmark 100xl/105xl/108XL
боја:
C,M,Y,K
Функција:
Компатибилен
Компатибилен Бренд:
Lexmark
Бренд Име:
CMYK МАТЕРИЈАЛИ
Компатибилен Бренд:
Lexmark
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Тип:
компатибилен со мастило кертриџ
боја:
Црно-Три-боја (C,M,Y)
компатибилен печатач модел :
Lexmark S301/302/305/S405/409/S505/S605/S308/S408/S508/S608/815/816
Пакување:
запечатена пластична кеса +боја кутија + картонска кутија
Пакетот Вклучува:
4BK & 2C 2M 2Y
јачина:
Б.К
R

Тие исто така купуваат со овој производ