.

.

НИ САД Кабелот за Напојување Американски НИ Plug C5 Cloverleaf Напојување Доведе Кабел Жици 1.2 m 4ft За Лаптоп Лаптоп AC Адаптери

НИ САД Кабелот за Напојување Американски НИ Plug C5 Cloverleaf Напојување Доведе Кабел Жици 1.2 m 4ft За Лаптоп Лаптоп AC Адаптери

DEN 115.00
DEN 127.68
-10 %
Количина на стоки

Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro8000. Така е и со богато искуство и знаење, ние нудиме конкурентни и сигурен сервис за промовирање на бренд слика, која во-пак има големо влијание врз целата индустрија. Ве молиме оставете ни го вашето EORI / ДДВ / RFC број ако имате кога ќе избор Изразат начин, тоа побарано од страна на превозот на компанијата .
Известување
Сите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница. Но дефинитивно производот форма е исто како слика.Ние ќе ве информираме преку твојот регистрирани e-mail по вашата нарачка е испратена надвор од нашиот магацин.
Објектот Карактеристики : 100% сосема нов power кабел кабелот мала тежина и компактен дизајн Диригент материјал : бакар Изолација материјал : ПВЦ Кабел должина : околу 120 cm Тежина : околу 83g Максимална излезна моќност : 100 W
Пакетот Вклучува : 1 x НИ plug C5 моќ кабел за кабелот
Answer : ___________________________ Note :
Препорачувам да се користи во подолу 100 W моќ производи , како што се ac адаптери, лаптоп !
Ние сме глобален интернет трговија на големо компанија која испорачува производи директно на потрошувачите ширум светот.Ние вистинска надеж,како купувачот очекување е поинаков,кога ќе се незадоволни со било производ или во нашата служба можете да прво да ги споделите со нас и да ни даде разумен рок да го реши проблемот за вас со нашата искреност и професионален однос.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Важно давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние веќе нека производ во боја имаат тенденција да вистинската колку што е можно, меѓутоа, бидејќи на мониторот боја грешка има повеќе или помалку, има малку различни. Самите фабрика и некои нашите соработка фабрики бидете сигурни дека можеме да понудиме добар OEM/ODM услуга за нашите клиенти кои сакаат прилагодено производи со себе дизајн или бренд. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака)друштво или кога ќе ги собереш на објектот до. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ако сакате да се плати за цел со другите плаќање ве молиме слободно контактирајте со нас!
Позитивни повратни информации ќе бидат оставени откако ќе се потврди на редот! И ви благодарам за вашите позитивни коментари и повратни информации. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Кина пост воздух mail време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20-50 работни дена. Како да се опише на стоката итн.
"Секогаш Delighting,Победи-да-Win" е нашите ветувања и мисија. Овие полначи се на купувачот одговорност. Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. Иновации, истражување и развој обезбеди најдобрите враќа за нашите клиенти, додека во исто време обезбедување на инспирација за нашиот понатамошен развој.

Машки Крајот Тип:
AS
Женски Крајот Тип:
IEC
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
C5 да НИ plug моќ кабел за кабелот
Примена:
Targi Електроника
Тип:
AC Кабелот за Напојување
Карактеристики:
моќ кабел за кабелот
Приклучок Тип:
US
SKU:
apc0005001
R

Тие исто така купуваат со овој производ