.

.

Трговија на големо / 4 Поставува Лето Момчиња Облека Спорт Поставите Мода Обичните О-вратот Децата Облека Поставува За Висина 90-120cm

Трговија на големо / 4 Поставува Лето Момчиња Облека Спорт Поставите Мода Обичните О-вратот Децата Облека Поставува За Висина

DEN 1631.00
DEN 2588.64
-37 %
Количина на стоки

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе размена нив ПОБРЗО.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Повратни информации политика
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.дузина
Политика за испорака
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Тоа трае 10-25 workdays достигне повеќето земји.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Гаранција & Одржување
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни , Ние ви нудиме бесплатен замена, во рок од 15 дена. Се разбира, можете исто така да изберете и други превозот методи.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Експрес од Кина Пост Воздух Mail , ние нудиме бесплатен превозот! Обезбеди следење на број .

Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
1881016
Јака:
О Деколте
Outerwear Тип:
Шорцеви
Материјал:
Полиестер,Памук
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Pullover
Поставете Тип:
панталони сет
боја:
Сива , Црна
Облека Сет:
За момче
облека поставува:
Yes
момче облека сет:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ