.

.

сосема нов висок квалитет баласт 5dc 009 060-20 компатибилен со w212 за мерцедес

сосема нов висок квалитет баласт 5dc 009 060-20 компатибилен со w212 за мерцедес

DEN 6144.00
Количина на стоки


Објектот спецификите
Бренд Име : gzwabo
Тип : светлата
Големина : стандард големина
OE БР. : 5dc00906020
Состојба : нова
Место на Потекло : Guangdong,Кина
За Возило Брендови/Модел : Одговара на Мерцедес W212 A211
Пакување&Испорака
Пакување Детали : картон или да ги следат потребите на клиентите
Време на испорака : 5~7 дена по плаќање
Нашите Услуги
Ние мислиме дека најважните три нешта се : 1.квалитет;2. по-продажбата на услугата;3.искреност.
Ако сте заинтересирани во нашите производи,ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, ние ќе про-
врски, за да обезбедат најдобра услуга.Добредојдовте вашето барање.

Име На Модел:
5dc 009 060 20
Тип На Објект:
Баласт
Бренд Име:
gzwabo
R

Тие исто така купуваат со овој производ