.

.

SHELI лаптоп Плоча За hp 4440s 4441s 4540s 4740s 683494-001 DDR3 HM76 7650M/2GB не-интегрирана графичка картичка тестирано

SHELI лаптоп Плоча За hp 4440s 4441s 4540s 4740s 683494-001 DDR3 HM76 7650M/2GB не-интегрирана графичка картичка тестирано

DEN 4498.00
DEN 4784.64
-6 %
Количина на стоки

Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една за вас или рефундирање на вашите пари назад. Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе се примени.
Враќање политика :
1. Било увозни давачки или такси се на купувачите одговорност.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење,Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. Сите производи гаранција за 45 дена. 45 дена гаранција бидејќи ќе примите нашите производи
Ако имате било добар предлог за нашата работа или не се задоволни со нашите услуги на клиентите, pls ни кажете,ние ќе го направи тоа, додека не се задоволни.проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија. Пониска цена не't одрази на вкупната цена сте платиле или на реалната пазарна вредност на производите.
3· Нашите матични плочи не вклучува ПРОЦЕСОРОТ,само одбор
4· стоката се многу префинет,pls потврди дали ќе има технологија за да го инсталирате сами,инаку го направите тоа со професионален инженер
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ , Сите плаќања мора да биде потврден ( на Превозот и бил адреси мора да се совпаѓаат ). инаку, Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса.

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
VGA,USB 2.0,Ethernet,Wifi,Bluetooth
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
4440s
Чипсет Производител:
Intel
Форма Фактор:
ATX
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Почетен Датум:
2011
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
MHZ
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија канал:
Двојно
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
1.000kg (2.20lb.)
Пакет Големина:
35cm x 28cm x 5cm (13.78in x 11.02in x 1.97in)
R

Тие исто така купуваат со овој производ