.

.

6 Компјутери ibdgel бренд 48 боја на кафе надвор УВ LED лак гел 7.3 ml професионални 3d Мачка очи Гел полски

6 Компјутери ibdgel бренд 48 боја на кафе надвор УВ LED лак гел 7.3 ml професионални 3d Мачка очи Гел полски

DEN 941.00
DEN 1176.00
-20 %
Количина на стоки


1.Пакет листата :
1)1 Lot=6 Боја гел Запомнете да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени. 2.Брза испорака: Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат . 3.Производ Функција: Совршено добро спакувани,не протекување;практично да работат;богата 48 бои ;висок квалитет;долготрајни за 30 дена.

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
ibdgel
Тип:
Гел За Полски
Количина:
6 компјутери/многу
Состојка:
Смола
Број На Модел На:
УВ Гел
јачина:
10ml
НЕТО-WT.:
7.3 ml
Боја Видови:
48 бои
Advantage1:
Висока технологија.Hight квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ