.

.

Моторот Клипот поставен 4cylinder 76.90 mm СПИ ОЕМ MD009521 за мицубиши 4G32 lancer celeste A73

Моторот Клипот поставен 4cylinder 76.90 mm СПИ ОЕМ MD009521 за мицубиши 4G32 lancer celeste A73

DEN 2227.68
Количина на стоки


Моторот Клипот поставен 4cylinder 76.90 mm СПИ ОЕМ MD009521 за мицубиши 4 G32 lancer celeste A73

Тип На Објект:
Пистонс, Прстени, Прачки & Делови
Објектот Тежина:
1.8kg
Име На Модел:
MD009521
Зафатнина:
1597CC
Објектот Ширина:
28cm
Година:
--
Објектот Висина:
12cm
Бренд Име:
ONESIMUS
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
28cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Прстен Големина:
2.0*2.0*4.0 мм
R

Тие исто така купуваат со овој производ