.

.

Мотоцикл сопирачки За Јамаха XMAX X-MAX 300 2017 2018 CNC Продолжи Количка за кочница Спојки Држела со X MAX ЛОГОТО

Мотоцикл сопирачки За Јамаха XMAX X-MAX 300 2017 2018 CNC Продолжи Количка за кочница Спојки Држела со X MAX ЛОГОТО

DEN 1535.52
Количина на стоки


Опис :
*Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
* Материјал : алуминиум CNC
Боја : Црвена/Gold/Сино/Сива/Црна/Сребрена/
Fitment :
За Јамаха XMAX X-MAX 300 2017 2018
( Ве молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )
Фотографиите се за повикување само. Ние ќе ви испратиме точниот модел врз основа на вашиот мотор тип и година. Ве молиме љубезно ве молиме да ни овозможи со оваа информација пред да нарачате. Ви благодарам многу

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
CE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
5inch
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Прилагодливи Виткање Продолжи кочница спојки држела
Motobike Направи:
Јамаха
Година:
2017 2018
е прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл Прилагодливи Продолжи Кочница Спојки Држела
Тип На Објект:
Лост, Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
Виткање Проширување
Fitment:
За Јамаха XMAX X-MAX 300 2017 2018
Состојба:
100% Сосема Нов
Пакет:
вклучувајќи кочница на менувачот и спојката рачката
Количина:
Еден Пар
Тежината на инсталација:
Многу лесно да го инсталирате,Комплетен прибор
намерата:
намалување на барем да го оштети вашиот велосипед
R

Тие исто така купуваат со овој производ