.

.

21.5 XP Систем 32GSSD широк екран LCD Екран Индустриски Компјутер Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер

21.5 XP Систем 32GSSD широк екран LCD Екран Индустриски Компјутер Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер

DEN 20474.00
DEN 21552.00
-5 %
Количина на стоки

2)Кога ќе го добиете производот, мора да го провери производот. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас, а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас.1 mm Најдобри резолуција : 1920*1080 Светлина : 300cd/m2 Контраст : 300 : 1 За време на Одговор : Refresh фреквенција : 60 Hz Вкупно боја : 16.Други конфигурации како што е подолу : ( сина рамка е defult натпревар )
параметар Производи : Индустриски XP компјутер на Екранот тип : LED позадинско осветлување на LCD екран Со Големина : 21. само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред комуникација со нас . Ако постои било каков проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Надградба вградени звучници треба да додадете $10,надградба на win10 пл 2.Надградба на магнетна лента замав картичка читателот треба да додадете $50, инсталација на IC/ID замав картичка читателот треба да додадете $80 .1 mm Пакување големина : (ширина * висина * дебелина) 622(ширина) x408 (висок) x50 (дебела) mm Нето тежина : 4.2 kg Оперативни температура : -20 ℃ , -70 ℃ Оперативни влажност : 0%-90% температура на Чување : -40 ℃ , -85 ℃ Чување влажност : 10%-95%
Чување влажност : 10%-95%
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена.

Пакет:
Yes
Тип:
Вградливи
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ0215DR0GE0XP1
боја:
Црна
систем:
XP
Допрете тип:
Десет Допир/Осетлив На Допир
Дијагонала На Екранот Големина :
21.5 ИНЧИ
Школка Материјал:
Железо Школка
Резолуција:
1920*1080
Приказ На Односот На:
16
Тип:
Сите Во Еден Индустриски Компјутер/Вградени Фиксна Уво Компјутер
Излезна Моќност:
12v 5A
Екран Тип:
LED позадинско осветлување на LCD екранот
R

Тие исто така купуваат со овој производ