.

.

S925 чисто сребро трговија на големо Sterling silver женски среќа слон обетки нови производи

S925 чисто сребро трговија на големо Sterling silver женски среќа слон обетки нови производи

DEN 998.00
DEN 1248.00
-20 %
Количина на стоки


【 студ обетки 】S925 материјал
【 меѓународниот стандард 】 сребро S925 сет
【 бебе size About 】 широк 1.0 cm тежина about1.0cm Површината процес 1.9 g

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скок
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Бренд Име:
BOCAI
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Стил:
Жените
Потекло:
Кина
Благородни метали квалитетот:
925
Чистота:
Чиста направи стариот стил, дали стари лебдат злато стил
R

Тие исто така купуваат со овој производ